KOLTUK ALTI KARARMASI ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

koltuk alti kararmasi Ile ilgili detaylı notlar

koltuk alti kararmasi Ile ilgili detaylı notlar

Blog ArticleMazot ve loru karıştırarak oluşturduğunuz lapayı koltuk astınıza güruhp 15 zaman bekletin ve sonrasında durulayın. Bunu metodik olarak uygulayın.

Yoğurt ve yulaf ezmesi karışımı da ölü derileri temizleyerek koltuk madunının rengini heveslian yöntemler arasındadır. Bu karışımı cildinizin rengi istediğiniz seviyeye gelene kadar her gün uygulayabilirsiniz.

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin elan sağlıklı bir şekilde sunulması muhtevain mevzuata muvafık bir şekilde toplanıp çalışmalenir. Mevzuyla ilişkin detaylı haber gidermek dâhilin Mahremiyet Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Berenarı karbonatla kez karıştırılır ve kıpkızıl bir macun kuruluşlır. Koltuk astına uygulanır ve rahatçe koltuk madunı fırarakçıır. Henüz sonra koltuk zirını yıkadıktan sonra aynı bölge havluyla yavaşçe kurulanır.

Koltuk zirının karamasının bir nedeni kesif kullanılan deodorantlardır. Bu ürünler koltuk zirının dokumasına muhatara vermektedir. Diğer bir nedeni ise koltuk zirının tıraş edilmesidir. Bu hâl tahriş olmasına ve cilt emrazına muamele açabilmektedir.

Ilık ağda ile epilasyon yapanların çok kesif karşılaştığı sorunlardan biri de koltuk madunı kararmalarıdır. Ağdanın çok sıcak kullanılması koltuk madunı kararmasının başlıca nedenlerindendir.

Saf beyazlatıcı yöntemlerinden burayı kontrol et biri olan da patates kullanılabilir. Patatesi zarif bir dilim halinde kararan koltuk altı bölgenize 10 zaman kadar ovalayarak sürebilirsiniz.

Kuut odasını yeni baştan dekore etmek isteyenler veya yeni evlenecek çiftlere özel kampanyalarımızla hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Farklı tarzdaki koltuk setı modelleri ile evinizi hayallerinizdeki gibi dekore edebilir ve seçiminızı evinizde yansıtabilirsiniz. Evmoda 2022 koltuk öğürı modelleri ile evinizin seçimina soluk katacaksınız.

Kendi uyguladığınız yöntemlerden memnun kalmadığınız hengâm eczanelerde satılan vajina beyazlatma kremi tercih edebilirsiniz.

New Well Bioenergy Cilt beyazlatıcı ve leke giderici krem Cilt lekelerini dağıtmak ve cilde ihtiyaç duyduğu nemi kazandırmak, cildinizin güdük sürede daha canlı ve balkı görünmesini sağlayacak. New Well cilt beyazlatıcı leke giderici devamını oku kreminde Salisilik asit bulunur.

Bu çor sonucunda, koltuk altı cildinin ast tabakalarında süreğen enfeksiyon meydana gelir. Başkaca bu çor cildin pürüzlü olmasına ve renginin önce alya daha sonra da giderek yavaş yavaş kahverengi olmasına sistem hevesliar.

Aloe vera yaprağını kestiğiniz saat dâhilinden bir jel akar. Bu jeli koltuk altlarınıza sürerek güzelce masaj binan. Jeli çıkartmak çetin gelirse elden ortadan kesilmiş yaprak ile de koltuk altlarınızı ovabilirsiniz.

AN bazen ailelerde çtuzakışır. Akanthosis nigricans rahatsızlığını hatalı bir gen vasıtasıyla miras düzenırsınız. Bir ebeveyniniz, ahiiniz yahut yakın bir akrabanız var ise, cildinizde koyu renk lekeler bulundurma muhtemellığınız daha yüksektir.

Tıraş olurken dikkat edin: Cildinizin nemini korumaya nazarıitibar edin. Tıraş olurken kullandığınız jileti kuru cildinize uygulamadığınızdan tehlikesiz olun.

Report this page